ul. Szklana 60
26-600 Radom
Tel: +48 344 16 17
przedstawicielstwo.radom@uniqa.pl

Auto Casco

Wybierz Auto Casco w UNIQA, aby mieć pewność, że nie będziesz musiał ponosić strat materialnych związanych z użytkowaniem swojego samochodu.

Sprawdź, co daje AC w UNIQA. Kup oszczędne MotoMini, by chronić samochód od żywiołów lub MotoMaxi z szerokim zakresem za przystępną cenę. Możesz też wybrać najpełniejszą ochronę z MotoMega.

Z nami nie przepłacasz.
 
MotoMini
To wariant podstawowy za niewielką składkę, w którym ochroną objęte są szkody powstałe w następstwie działania: deszczu nawalnego, gradu, huraganu, lawiny, osuwania się i zapadania ziemi, powodzi, pożaru, trąby powietrznej (nowość!), trzęsienia ziem, uderzenia pioruna, zatopienia pojazdu oraz innych sił przyrody, niż wyżej wymienione.
Za dopłatą 20 % składki MotoMini wariant ten można rozszerzyć o ryzyko kradzieży oraz rabunku (rozboju) pojazdu.
Assistance Standard gratis!

MotoMaxi
W odróżnieniu od warunków dotychczasowej umowy opierającej się na ryzykach nazwanych, MotoMaxi chroni Twój samochód od wszystkich ryzyk (formuła All risk*). Bez względu na to, co się stanie w okresie ubezpieczenia, wypłacimy Ci odszkodowanie. To optymalny wariant za rozsądną cenę.
Assistance Standard gratis!

MotoMega
To najszerszy wariant w nowej ofercie również zbudowany według formuły All risk* i zawierający w cenie szereg dodatkowych opcji takich jak ochrona zniżek po szkodzie, ochrona kosztów wymiany fotelika czy kosztów wymiany uszkodzonych zamków i kluczyka. Ochroną objęliśmy także koła Twojego samochodu - w ramach opcji AutoKoło dostaniesz odszkodowanie za uszkodzenie części opony czy felgi na skutek kolizji z drogą.
Assistance Premium w cenie!


Taryfa AC skierowana jest do:

  • wszystkich osób fizycznych bez względu na ilość pojazdów,
  • osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą i osób prawnych, które posiadają do 4 pojazdów.
* All risk - pełny zakres ubezpieczenia, obejmuje wszelkie szkody polegające na utracie, zniszczeniu, uszkodzeniu przedmiotu ubezpieczenia powstałe w wyniku zdarzeń zaistniałych w okresie ubezpieczenia (w tym również kradzieży i rabunku) wchodzące w zakres umowy ubezpieczenia zgodnie z postanowieniami OWU.

 

Komunikat Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.radom.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
  • sli1.jpg
  • sli2.jpg
  • sli3.jpg
  • sli4.jpg
  • sli5.jpg
www.uniqa.radom.pl
  • Ubezpieczenia Radom
  • Ubezpieczenia na życie - Radom
  • Ubezpieczenia komunikacyjne - Radom
26-600 Radom , ul. Szklana 60

Ubezpieczenia Radom